Register for a visit
Bevieliai aksesuarai RU
Kad klausyti būtų dar maloniau

Praturtinkite girdėjimo malonumą

Diskretiškas garsumo reguliavimas, programų perjungimas ir televizoriaus garso perdavimas – tai bevielių klausos aparatų priedų funkcijos. Priedai, naudojami su klausos aparatais, Jūsų klausymąsi ir girdėjimą padaro dar malonesnius.

Įkraunami klausos aparatai. Patogu ir paprasta.

Nusibodo keisti baterijas? Pasinaudokite moderniais įkraunamais sprendimais!

Priedai pagerina Jūsų girdėjimą

 • Belaidžiu būdu perduoda garsą iš televizoriaus į „Moxi All“  klausos aparatus. Galima naudoti su kompiuteriu, planšetėmis ar stereoaparatūra (veikia tik su „Moxi All“ klausos aparatais).

  TV aksesuaras TV Connector
 • Nuotolinio valdymo įrenginys leidžia nepastebimai valdyti klausos pagalbinių priemonių nustatymus. Su juo turėsite galimybę reguliuoti savo klausos aparato garsumo lygį, perjungti programas ir atsiliepti į skambučius. 

  Nuotolinio valdymo įrenginys Remote Control 2
 • Laisvųjų rankų aksesuaras, kuris leidžia tiesiogiai prisijungti ir klausytis stereofoninio garso iš mobiliųjų telefonų, televizorių, FM imtuvų ir MP3 grotuvų, turinčių „Bluetooth“ funkciją. Funkcijas galima valdyti nuotoliniu būdu. galima reguliuoti klausos aparatų garso lygį ar perjungti programas, naudoti kaip mobilaus telefono laisvųjų rankų įrangą.

  Laisvųjų rankų aksesuaras uDirect3
 • Laisvųjų rankų aksesuaras, kuris leidžia susieti klausos aparatą su įvairiais prietaisais, turinčiais „Bluetooth“ funkciją. Mėgaukitės kalba ir muzika iš kitų multimedijos įrenginių, tokių kaip telefonai, MP3 grotuvai, kompiuteriai, ar televizoriai.
  Su šiuo prietaisu taip pat galite reguliuoti garso lygį ir perjunginėti programas klausos aparatuose. Galima naudoti kaip mobiliųjų telefonų laisvųjų rankų įrangą.

  Laisvųjų rankų aksesuaras uStream
 • Idealiai tinka tiems, kurie neįsivaizduoja savo gyvenimo be televizoriaus. Belaidžiu būdu garsas iš televizoriaus yra perduodamas tiesiai  į klausos aparatus. Galėsite valdyti televizoriaus garsumą, nuslopint pašalinius garsus. 
  Be to, skambant telefonui išgirsite skambinimo signalą ir galėsite priimti arba atmesti skambutį vieno mygtuko paspaudimu.

  TV aksesuaras uTV 3
 • Tai nedidelis prisegamas mikrofonas, kuris leidžia išvengti atstumo nepatogumų, aplinkos triukšmo, tuo pačiu išsaugodamas kalbos aiškumą. Asmeninė belaidžio mikrofono sistema perduoda garsą į abu klausos aparatus.
   

  Prisegamas mikrofonas uMic
 • Nuotolinio valdymo įrenginys užtikrina patogų garso reguliavimą ir klausos aparatų programų perjungimą.     
  Šiuo mažu, kompaktišku perjungėju galėsite patogiai reguliuoti garsą arba perjungti programas, vos tik prilietus klausos aparatą.
   

  Nuotolinio valdymo įrenginys IIC remote control

Pastaba
Bevielio ryšio priedų pritaikymas priklauso nuo pasirinkto klausos aparato tipo bei technologinių ypatumų.

Išmaniosios programėlės padarys Jūsų garsų pasaulį dar nuostabesniu

Remote Plus 

 

Šią programą, skirtą  „Moxi All“ klausos aparatams, galite naudoti norėdami užfiksuoti, kaip klausos aparatas veikia vietose, kuriose leidžiate laiką kiekvieną dieną. Tai stebėdami, mes  galėsime Jums padėti maksimaliai išnaudoti visas aparato galimybes.
Taip pat programėlės pagalba galėsite keisti programas, kontroliuoti garsą ir klausos aparatų balansą tiesiog savo mobiliajame telefone.
Programėlė "Remote Plus" veikia "Apple" išmaniuosiuose telefonuose, kuriuose įdiegta 10.2 arba 6 ar naujesnės versijos "Android" išmaniuosiuose telefonuose.

 

uControl™ 

 

Šia programėle galima lengvai valdyti klausos aparatų nustatymus išmaniuoju telefonu. Ji leis reguliuoti garsą klausos aparatuose, palikti atsiliepimą apie klausos aparato darbą Jus supančioje aplinkoje. Yra perspėjimų nustatymai, kairiojo ir dešiniojo klausos aparato garso reguliavimas, programų pasirinkimas, skirtingų garso šaltinių pasirinkimas prijungiant juos prie transliuojančiojo prietaiso, ryšio patikra tarp klausos aparatų ir transliuojančio prietaiso.

Veikia su naujausia NORTH platforma: uDirect3, uStream.

 

 

 

You will get more detailed information during Your visit at our hearing specialist.
Please address the closest hearing center
Registration for a visit
IMPORTANT: While indicating city, please choose the nearest OPERA location that will be most suitable or You. Please do not forget to mark on Regulation notice and "I am not a robot" section for successful form submission. We will contact You in 24 hours after form submission. If the form is submitted in weekend or festive days we will contact You the next working day.
Please register for a visit to OPERA hearing specialist.
Please check Your data once again
First name tooltip
Phone tooltip
Required fields
Represent:
2018 Opera klausos sprendimai. All rights reserved.
Приручено - Webas.lt