Registracija vizitui
Išgirskite Kalėdas!

5 priežastys, kodėl turėtumėte pasirūpinti savo ar artimųjų klausa ir paskubėti įsigyti klausos aparatus dar iki Kalėdų!

 1) Pilnavertiškas bendravimas su artimaisias

Kreipkitės dėl klausos sutrikimo DABAR, kad per Kalėdas susirinkus visai šeimai galėtumėte tiesiog be rūpesčių būti kartu, bendrauti ir dalintis džiaugsmu. Žmogui su sutrikusia klausa yra sudėtinga pilnavertiškai dalyvauti pokalbiuose, nes jis gali sunkiai girdėti tam tikrus garsus, ypač triukšme.

2) Kalėdinių šeimos tradicijų puoselėjimas

Neleiskite klausos sutrikimui keisti šeimos tradicijų. Dažnai neprigirdintis žmogus jaučiasi neužtikrintas ir paprasčiausiai atsiriboja nuo ankstesnių veiklų ir socializacijos. Pasirūpinkite gera klausa ir mėgaukitės Kalėdinėmis tradicijomis kartu: žiūrėkite mėgstamą Kalėdinį filmą ar klausykitės Kalėdinių dainų. Girdėjimo problemos gali būti sprendžiamos sumažinant triukšmą ar atsisėdant arčiau pašnekovo.

3) Mėgavimasis Kalėdų garsais

Kalėdų garsai yra ypatingi. Svarbu išgirsti viską: girgždantį sniegą, Kalėdinių varpelių skambėjimą, vaikų, anūkų, dukterėčių ir sūnėnų Kalėdų seneliui deklamuojamas eiles, išpakuojamų dovanų šiugždesį ar linksmybes kieme!

4) Dėmesys draugui ar šeimos nariui

Kalėdos yra tinkamiausias laikas nuoširdiems pokalbiams. Kartu su artimuoju aptarkite klausos sutrikimo ir bendros sveikatos ryšį, nes kaip tik dabar puiki proga pasidovanoti ar padovanoti gerą klausos sveikatą visiems ateinantiems metams.

5) Kalėdinės akcijos

Kalėdos - palankiausias metas klausos aparatams įsigyti, nes šiuo laikotarpiu visada galima tikėtis įvairių specialių akcijų ir pasiūlymų.

Tik gruodžio mėnesį visi, įsigyjantys klausos aparatus OPERA klausos centre gali dalyvauti žaidime „Laimi kiekvienas“ ir laimėti televizorių ir daugybę kitų prizų!

Sužinok daugiau!

Daugiau informacijos Jums suteiks OPERA klausos protezavimo specialistas konsultacijos metu.
Kreipkitės į Jums artimiausią skyrių
Atstovaujame:
© 2018 Opera klausos sprendimai. Visos teisės saugomos
Prijaukinta - Webas.lt