Registracija vizitui
Paslaugos
OPERA klausos centruose yra teikiamos visos klausos reabilitacijos paslaugos.

Klausos tyrimas Jūsų klausos sutrikimo lygiui nustatyti

Tik profesionaliai atliktas klausos tyrimas gali parodyti, ar Jūsų klausa yra sutrikusi, koks sutrikimo laipsnis ir tipas. Visi OPERA klausos protezavimo specialistai yra baigę biomedicinos mokslus, todėl technologijų ir žmogaus anatomijos žinias puikiai pritaiko klausos reabilitacijoje.

Individualiai Jums pritaikyti klausos aparatai

Tik Klausos protezavimo specialistas gali užtikrinti tinkamą klausos aparato pritaikymą. Aparatas parenkamas ir derinamas kiekvienam Klientui individualiai pagal klausos sutrikimo laipsnį, tipą, individualius poreikius, gyvenimo būdą bei finansines galimybes.

Nemokama klausos aparatų bandymo programa

Pasinaudokite nemokama klausos aparatų bandymo programa Flex:trial-  išbandykite  klausos aparatus  įvairiose situacijose dar prieš įsigydami! Tai padės Jums išsirinkti Jūsų poreikius labiausiai atitinkantį klausos aparatą be jokios baimės, kad įsigijote Jums netinkamą, netinkamos technologijos ar naudotą prietaisą.

Įausinių klausos aparatų ir individualių įdėklų gamyba

Pageidaujantiems diskretiškumo nuosavoje laboratorijoje gaminame įausinius klausos aparatus, kurie dedami tiesiai į ausies landą ir yra praktiškai nematomi. Taip pat gaminame kietus ir minkštus individualius ausies įdėklus pagal anatominę ausies formą.

Klausos aparatų techninė priežiūra ir taisymas

Pas mus įsigytiems klausos aparatams teikiame garantinės ir pogarantinės techninės priežiūros ir taisymo darbų paslaugas. Viską atliekame techninio aptarnavimo centre Vilniuje. Jei reikiamos detalės neturime vietoje, taisymo laikotarpiu Klientui galime pasiūlyti pakaitinį klausos aparatą.

Papildomos paslaugos Jūsų patogumui

Mes rūpinamės savo Klientais, todėl siūlome papildomas paslaugas, kad kelionė į garsų pasaulį būtų dar malonesnė.

Daugiau informacijos Jums suteiks OPERA klausos protezavimo specialistas konsultacijos metu.
Kreipkitės į Jums artimiausią skyrių
Atstovaujame:
© 2018 Opera klausos sprendimai. Visos teisės saugomos
Prijaukinta - Webas.lt