Registruokitės vizitui
Lietuvos–Lenkijos otorinolaringologų kongresas

Gydytojams - paskaita apie klausos aparatų adaptaciją

OPERA klausos centras dalyvavo 5-ajame Lietuvos–Lenkijos otorinolaringologų kongrese, kuris vyko  š. m. birželio  13-15 d. Druskininkuose.

Mūsų kvietimu tiesiai iš Kanados į renginį atvyko Sonova (Unitron) Tarptautinių audiologijos mokymų ir vystymo vadovas Douglas Baldwin. Jis gydytojams skaitė didelio susidomėjimo sulaukusią paskaitą apie klausos aparatų pasirinkimo subtilybes, pateikė Universitetinės ligoninės Klyvlendo medicinos centro (JAV) tyrimais pagrįstus faktus apie veiksnius, įtakojančius klausos aparato adaptacijos ir pasitenkinimo lygį.

Tyrimais įrodyta, kad klausos aparatai pagerina gyvenimo kokybę, tačiau nepaisant visų privalumų ir technologinių naujovių, net ir išsivysčiusiose šalyse tik 20% žmonių su klausos sutrikimu nešioja klausos aparatus.  

Kas įtakoja apsisprendimą?

Pirmiausia, labai svarbu pačiam žmogui pripažinti, kad jis blogai girdi, o klausos sutrikimą būtina reabilituoti.

Kitas svarbus aspektas – socialinis. Apsipręsti dėl klausos aparato įsigijimo padeda kartu su neprigirdinčiu asmeniu  į konsultaciją atėjęs lydintis asmuo. Pvz., iš žmonių su lengvu klausos sutrikimų, kurie atėjo į klausos specialisto konsultaciją, kone visi išėjo su klausos aparatu*. Taigi, jei Jums rūpi Jūsų artimųjų sveikata, į konsultaciją atvykite kartu.

Kad dėl klausos sutrikimo atėjęs žmogaus lūkesčiai būtų pilnai patenkinti, būtina aukšta klausos specialisto kompetencija, profesionalus aptarnavimas ir rekomendacijos.

Apsispręsti padeda ir unikali Unitron klausos aparatų bandymo programa Flex:trial – net 93% is 96 žmonių, išbandžiusių klausos aparatus pirmą kartą gyvenime, teigė, kad ši patirtis juos paskatino įsigyti klausos aparatus. OPERA klausos centre klientas klausos specialisto parinktus klausos aparatus gali išbandyti įvairiose aplinkose net 2 savaites nemokamai. 

* Singh & Launer (2018). Trends in Hearing.

Daugiau informacijos Jums suteiks OPERA klausos protezavimo specialistas konsultacijos metu.
Kreipkitės į Jums artimiausią skyrių
Registracija vizitui
Svarbu
  • Nurodydami miestą, pasirinkite arčiausiai Jūsų esantį klausos centrą, į kurį atvykti Jums būtų patogiausia.
  • Nepamirškite uždėti varnelės ant taisyklių susipažinimo ir "Aš ne robotas", nes kitaip registracija nebus sėkminga.
  • Su Jumis susisieksime nurodytu telefonu per 24 val. nuo registracijos. Jei registraciją pateikiate savaitgalį ar švenčių dienomis, su Jumis susisieksime artimiausios darbo dienos metu.
Kviečiame užsiregistruoti vizitui pas OPERA klausos protezavimo specialistą.
Atkreipiame dėmesį, kad Jūs užpildėte šiuos duomenis
First name tooltip
Phone tooltip
* - privalomi laukai
Atstovaujame:
© 2018 Opera klausos sprendimai. Visos teisės saugomos
Prijaukinta - Webas.lt